O nas

W kilkunastu polskich miastach, od kilku lat tworzymy miejsce reklamy dla: klientów lokalnych, placówek firm ogólnopolskich, globalnych, instytucji kultury i sportu. Z sukcesem realizujemy kampanie wizerunkowe i produktowe.

Codziennie podejmujemy się kształtowania wizerunku marek naszych klientów. Pod tym względem nasz nośnik to medium zaskakujące, którego zadaniem jest również wytworzenie pozytywnej atmosfery wokół reklamowanego produktu, czy usługi. Odpowiednie miejsce umieszczenia reklamy w budynku jest gwarancją powtórzenia kontaktu przy każdym wejściu – wyjściu do/z mieszkania, lub biura. Czas podróży to przede wszystkim czas na kontakt z reklamą. W tym wypadku nasz nośnik prezentuje ogromną siłę – wywołuje efekt zaskoczenia, w niebanalny sposób przyciąga uwagę i zakotwicza się w pamięci odbiorcy.

Cały czas zwiększamy ilość powierzchni reklamowych na terenie kraju.  Dążymy do standaryzacji naszych tablic, jako nośników o ugruntowanej pozycji, będących podstawowymi oraz pomocniczymi metodami komunikacji z polskim klientem.

winda_city_point_foto_rk_3086